Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. apr
10:00
Allerød Fodbold Klub
BSF (1)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Allerød FK
Brøndbyernes IF
UHT
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Allerød Fodbold Klub
1
Hillerød Fodbold
6
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:30
Allerød Fodbold Klub
0
Bagsværd BK
17
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. apr
12:00
Allerød FK
1
Albertslund BS 72
2
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
13:00
Allerød Fodbold Klub
FC Helsingør (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
18:30
Allerød Fodbold Klub
IF Skjold Birkerød
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. apr
20:15
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
01. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Annisse IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. maj
20:15
Allerød FK
BSF
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
IS Skævinge
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
IS Skævinge
U11 Drenge 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Snekkersten IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
FC Damsø
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Herstedøster IC
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Vallensbæk IF
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Hillerød Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
VTF (Vejby/Tisvilde)
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
12:30
Allerød FK
Dalby IF / HFK fodbold
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
04. maj
13:30
Allerød FK
Karlslunde IF
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
FFB
U13 Drenge Liga Øst 3 (11) forår Pulje B
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Nivå-Kokkedal FK
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Brødeskov IF
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Snekkersten IF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Sundby Bk.
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:30
Allerød Fodbold Klub
HB Køge
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Frederikssund FB
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
20:15
Allerød FK
Stenløse BK
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Allerød Fodbold Klub
KFUM BK, Roskilde
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Allerød FK
Brede IF
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
07. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Skibby IK
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
17:15
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:00
Allerød Fodbold Klub
Espergærde IF
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Gadevang IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
08. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
Lyngby Boldklub 1921
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub
FC Rudersdal
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hundested IK
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
11:00
Allerød FK
Hørsholm-Usserød IK
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U17 Drenge 3 (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Herlufsholm GF
U16 Piger Øst 1 (08) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Allerød FK
Fremad Valby
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. maj
14:00
Allerød Fodbold Klub
Orient GI
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Ramløse IF
U16 Drenge 3 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Bagsværd BK
Kvindeserie 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
M+32 1 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Allerød FK
Strandgårdsparkens Boldklub
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Allerød FK
Frem Hellebæk
U17 Drenge Mester (07) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Brøndbyernes IF
U14 Piger Liga 1 (10) forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
U11 Drenge 1 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Oversidder
8:8 Kvindesenior 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
M+55 1 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Ølsted IF
U12 Piger 3 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:30
Allerød FK
Lynge-Uggeløse IF
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
13:00
Allerød Fodbold Klub
Dalum/Næsby
Kv. 2. Division Slutspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
15:30
Allerød FK
Glostrup
Herre-DS 2023-24 Oprykningsspil Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
HIK
Træningskamp U14 Drenge Mester Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
20. maj
20:15
Allerød FK
BSF
M+40 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Allerød FK
Strandgårdsparkens Boldklub
M+60 8:8 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Farum BK
8:8 U13 Drenge 4 (11) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
21. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Kirke Hyllinge IF
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:15
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
U12 Drenge 4 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Allerød Fodbold Klub
Hørsholm-Usserød IK
U16 Piger 2 (08) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
20:00
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub (1)
FC Rudersdal
M+50 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Vallensbæk IF (1)
U12 Drenge SU 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Ålholm IF
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF
U12 Piger 1 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Humlebæk BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Lynge-Uggeløse IF
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Hareskov IF/Værløse BK
U15 Drenge 3 (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
11:00
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
U14 Drenge Mester (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Humlebæk BK
U14 Drenge 3 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
12:00
Allerød Fodbold Klub
Helsinge Fodbold
U14 Piger 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Allerød Fodbold Klub
LSF
U15 Drenge Mester (09) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Greve Fodbold (rk.2) (1)
Roskilde Boldklub (rk.2)
Ungdomspokalen U13 Drenge B 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Ølstykke FC
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Allerød Fodbold Klub
Blistrup SI
U11 Drenge 4 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
11:30
Allerød Fodbold Klub
Bagsværd BK
8:8 U13 Drenge 1 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Farum BK (Liga 1)
Vinder Roskilde Pige/FA 2000
Ungdomspokalen U13 Piger 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Allerød FK
Fårevejle BK
Kvindeserie Øst 23-24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
KB (Liga 1)
Lyngby Boldklub 1921 (Liga 1)
Ungdomspokalen U13 Drenge 8:8 (11) 23/24 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
20:15
Allerød FK
KB
M+32 Øst 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:15
Allerød Fodbold Klub
Bagsværd BK
8:8 M+45 2 - Forår Pulje 1
|